Oferta

no conv : no conv : no conv :
Transport:Brak informacji
Wyżywienie:Brak informacji
Zakwaterowanie:Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji

Symbol oferty:345/3324 Pobierz:  

Cena podstawowa:
APARTAMENT 4+1, TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:

świadczenia

OPIS MIEJSCOWOŚCI

Naprzeciwko wyspy Krk, nad Kanałem Velebitskim u podnoży gór wapiennych leży uzdrowisko Novi Vinodolski. Z istniejącej już w okresie rzymskim osady Lopar pozostaly ruiny twierdzy, a górujący nad miastem kościół klasztorny był wzniesiony w XIV wieku przez ród Frankopanów, podobnie jak wczesniej zbudowany zamek w którym w 1288 zredagowano i podpisano Vinodolski Zakonik -pisany głagolicą najstarszy słowiński zbiór ustaw. Do ciekawych zabytków należy Kościół św. Jakuba i Filipa w stylu wczesnego renesansu oraz kościół Św.Trójcy z XV wieku. Centrum turystyczne mieści się w nowej części miasta z wybudowanymi hotelami i pensjonatami.

OPIS APARTAMENTÓW

Apartamenty znajdują się w prywatnych domach rozrzuconych w odległości maks. do 300 metrów od morza i najbliższej plaży. Różnorodne jeżeli chodzi o urządzenie, zależnie od gustu właściciela.
W trakcie pobytu Klientów właściciele służą pomocą, jest możliwość zakupu piwa, wina i skosztowania domowych specjalności kuchni, serwowanych odpłatnie przez gospodarzy. Na jeden apartament przypada 1 miejsce parkingowe. W każdym apartamencie jest balkon lub taras. Zdjęcia apartamentów w ofercie są zdjęciami -przykładowymi.
APARTAMENT 4+1 OSOBOWY (2/2+1) dla 4 osób)
W skład apartamentu wchodzi w pełni wyposażona kuchnia, dwie sypialnie z dwoma łóżkami, możliwość dodatkowego spania w salonie, łazienka., balkon albo taras.

UWAGA!

Zwierzęta domowe -na zapytanie”- 6 EURO/dziennie- płatne na miejscu.
Klienci, którzy wykupią kolacje w restauracji hotelu Lisanj są kwaterowani w apartamentach położonych najbliżej hotelu, a także korzystają bezpłatnie z infrastruktury hotelu tak jak pozostali goście.
Sprzedajemy cały apartament, a nie miejsce w apartamencie.
Ubezpieczenie podstawowe 8 dni/+ 30,00 zł/os., 10 dni/+40,00 zł/os.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny