O nas


Biuro Podróży Michalska-Travel & Juventur, pracuje dla Państwa  już od 2000 roku, specjalizując się  w sprzedaży imprez turystycznych do Chorwacji, Bośni i Hercegowiny i Czarnogóry . Wszystkie swoje propozycje  przygotowujemy zawsze z wielką starannością, wykorzystując wieloletnią znajomość rynku , a także uwzględniając transformację, jaką te rynki przeżywają już od paru sezonów.

Nasza oferta jest wielostopniowa i na tyle różnorodna, że każdy Klient może znaleźć odpowiednie dla siebie warunki i ceny zakwaterowania - dostosowane nie tyle do zasobności portfela, ile do chęci przeznaczenia większych lub mniejszych środków finansowych na urlop.

 W sezonie- 2015, proponujemy spędzenie urlopu przede wszystkim w Bośni i Hercegowinie w przepięknym Grand Hotelu Neum 4*, który proponujemy ze względu na niewygórowaną cenę i wspaniałe zniżki dla dzieci. Atutem Grand Hotelu Neum jest nie tylko bardzo dobre  wyżywienie, ale przede wszystkim położenie niedaleko Dubrovnika- najatrakcyjniejszej miejscowości Chorwacji południowej,  czarnogórskiej zatoki Kotor, pięknej starej Budvy, Medjugorja i orientalnego  Mostaru. W tym roku kontynuujemy także cykl ofert  na półwyspie Istria i w rejonie chorwackiego Kvarneru.

Wybór tych miejsc na wczasy, to jednocześnie wybór krótszego przejazdu, wybór pięknych,  dużych kompleksów hotelowych, szerokich plaż i  ….wspaniałej istryjskiej kuchni.

Szanowni Państwo, - Istria/Kvarner, karmią wyjątkowo dobrze.  Szeroki wybór dań podawanych w formie bogatych bufetów ze specjalnościami kuchni istryjskiej:  ryby, sery, owoce morza, posiłki- wzbogacone napojami do kolacji- : wspaniałymi winami  z lokalnych winnic, piwem, sokiem z granatów i innych sezonowych owoców, - to wystarczająca, a niespotykana nigdzie indziej w Chorwacji- przepustka do udanego urlopu.

Pragniemy także zwrócić uwagę Państwa na niewysokie ceny pobytu dla dzieci w wieku
od 0 aż do 12, a nawet 15 lat. Dzięki takim zniżkom urlop rodzinny staje się dostępniejszy i atrakcyjny cenowo.

Poza hotelami różnej kategorii, oferujemy Państwu po raz kolejny także wybrane apartamenty w kompleksach hotelowych:  Pinia Residence 3*, i Pical 2*w Poreču ( z wyżywieniem), lub  apartamentach 3*w prywatnych domach w Novim Vinodolskim,  oraz w nowych apartamentowcach w Srimie k/Vodic (środkowa Dalmacja) . Poziom zakwaterowania, najczęściej wspaniała infrastruktura sportowo-rekreacyjna, korty tenisowe, boiska sportowe, baseny, restauracje, aleje spacerowe, ścieżki rowerowe , możliwość  wynajęcia sprzętu sportowego - to atuty apartamentów, które Państwu proponujemy.  Na  Klientów, którzy chcą się żywić we własnym zakresie, czekają niezapomniane, bogate bazary chorwackie lub skromnie stojący na uboczu,  we wczesnych godzinach rannych, rybak ze świeżą rybą lub dopiero co złowionymi owocami morza.

Region północny to także szeroki wachlarz chorwackich atrakcji turystycznych. Tylko tutaj można znaleźć Hum- najmniejsze miasto na świecie, zwiedzić wyspę Brioni, którą zamieszkiwał kiedyś Tito, niedaleko położoną jaskinię w Postojnej (Słowenia),  historyczne, austro- węgierskie z charakteru zabudowy, - miasto Opatija  lub …wodolotem  po raz kolejny popłynąć do … umierającej powoli, zawsze pięknej - Wenecji.

Planując urlop w Chorwacji nie zapominajmy, że  należy ona już do UE ( więc jedynym potrzebnym nam dokumentem jest dla dorosłych -aktualny dowód osobisty ) i że ma wspaniałe autostrady, które pozwalają w krótkim czasie pokonać znaczne odległości.  

Bogate doświadczenie w realizacji imprez , przemyślane i niewygórowane ceny z dobrze wynegocjowanymi   zniżkami dla najmłodszych, zachęcą Państwa mam nadzieję  do korzystania z usług naszego Biura.

Szczególnie serdecznie dziękujemy tym Klientom, którzy do tej pory zaufali firmie i reklamują jej usługi wśród swoich przyjaciół… i od których odbieramy  bardzo pozytywną energię.

Strona www.michalskatravel.com.pl, jak co roku pozostaje do Państwa dyspozycji.
        
Ilona Michalska
właścicielka
Biura Podróży Michalska-Travel.
Wyszukaj ofertę dla siebie
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji