Nasz przewoźnik


Mamy zaszczyt przedłożyć Państwu ofertę usług transpo­rtowych naszej firmy.

Jesteśmy firmą transportową istniejącą na rynku od 1991 roku. Zajmujemy się wynajmem luksusowych autokarów dla biur podróży. Obsługujemy również zjazdy, kongresy i konferencje.

Posiadamy licencję wspólnotową na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu osób o numerze OU-000370, wydaną przez Ministra Transportu i Budownictwa.Od 2000 roku rozwijamy się pod opiekuńczym okiem firmy SCANIA POLSKA S.A. opierając swój tabor na tej marce. Dzięki temu objęci zostaliśmy specjalnym programem SCANIA ASSISTANCE gwarantującym nam sprawny 24 h serwis oraz pomoc w organizacji transportu zastępczego na terenie całej Europy, co sprawia, że zawsze bezpiecznie i komfortowo docieramy do celu podróży.
Współpraca z firmami transportowymi na terenie całego kraju umożliwia nam organizowanie transportu z każdego miejsca w Polsce, daje nam to również możliwość obsługi logistycznej imprez masowych z ilością uczestników przekraczających niekiedy kilka tysięcy.

Doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej działalności transportowej na rynku turystycznym procentuje teraz w postaci umiejętności dostosowania się do życzeń najbardziej wymagających klientów.Na względzie mamy zawsze wszelkie wymagania stawiane przez zleceniodawców, ich życzenia oraz możliwości finansowe. Wspólnie z klientem wybieramy najodpowiedniejszy wariant współpracy.

Oprócz wysokiej klasy sprzętu gwarantujemy pełną iE latsoru, profesjonalizm i dyspozycyjność naszego
Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a w razie pytań służymy wszelkimi wyjaśnieniami.
Wyszukaj ofertę dla siebie
 
Cena: - - - PLN
Trwa ładowanie...
Więcej opcji